Apartmány Skalka v Terchovej si obľúbite!

Skontrolujte si dostupnosť apartmánov vo Vašom zvolenom termíne:

3 dôvody prečo prísť k nám

Budete si užívať pohodlie apartmánov

Čaká vás priestranný a dobre vybavený apartmán s veľkou kuchyňou, vlastným WC a kúpeľňou. Kuchyňa je dobre vybavená pre prípravu občerstvenia po náročných túrach po Malej Fatre. 

apartmany_skalka_pohodlie_v_apartmane
apartmány_skalka_pohlad_z_ulice

Budete bývať v tichej ulici blízko centra

Apartmány Skalka sú situované v tichej ulici, avšak veľmi blízko centra Terchovej, služieb a diania. Do supermarketu LIDL či do dobrých reštaurácií alebo na zastávku autobusu to budete mať na skok.

Budete sa cítiť príjemne ako na chate

Drevený interiér apartmánu, altánok s krbom či ohnisko na grilovanie a varenie gulášu, veľký dvor s ovocnými stromami, minizáhradka s bylinkami a lesnými jahodami – to všetko vám umožní cítiť sa ako na chate.

Čo o nás povedali hostia?

Recenzie čerpáme z Booking.com

Tipy na výlety a informácie

Kto si chytí miesto po túre? 🙂 .
.
.
.
.
@apartmany_skalka .
#terchova #ubytovanie #ubytovanieterchova #ubytovaniesdetmi #ubytovanievterchovej #penzion #apartman #apartmanyskalka #malafatra #jar #dnesfotim #dnescestujem #cestujem #jar #vylet #pohoda #relax #turistika
...

20 0

Už sme tomu podľahli! Čaro Vianoc sa nás zmocnilo a neodolali sme. Vybrali sme sa po náš Vianočný stromček. Symbol Vianoc.

Každoročne navštevujeme lokálneho predajcu v Kúrskej doline, neďaleko Žiliny. Je to malá predajňa, ktorá dáva veľký dôraz na pohodu. Zabudnete tu na zhon a starosti. Spomalíte. Porozprávate sa s predajcami, ktori sa za tie roky stali našimi spojkami Vianoc.

Preto všetkými desiatimi odporúčame navštíviť túto malú predajničku.

Nájdete ich v horárni Kúr, alebo na webe www.vianoce-stromcek.sk

.
.
.


.

.
.
#vianoce #stromcek #vianocnystromcek #vianocnajedlicka #lokalnypredajca
...

9 0

Otvorene ohnisko na dvore na tradicne opekanie .
.
.
.
.
.
#apartmanyskalka #terchova #malafatra #ubytovanie #sunnyday #sunset #dinner #familydinner #familytime #dnescestujem #pension #dnesfotim #ubytovanienaslovensku #slovensko #123ubytovanie #apartman #leto #penzion #slovakia #weekend #opekacka #ohen #ubytovanievterchovej #ubytovanieterchova
...

19 0