Apartmány Skalka v Terchovej si obľúbite!

Skontrolujte si dostupnosť apartmánov vo Vašom zvolenom termíne:

3 dôvody prečo prísť k nám

Budete si užívať pohodlie apartmánov

Čaká vás priestranný a dobre vybavený apartmán s veľkou kuchyňou, vlastným WC a kúpeľňou. Kuchyňa je dobre vybavená pre prípravu občerstvenia po náročných túrach po Malej Fatre. 

apartmany_skalka_pohodlie_v_apartmane
apartmány_skalka_pohlad_z_ulice

Budete bývať v tichej ulici blízko centra

Apartmány Skalka sú situované v tichej ulici, avšak veľmi blízko centra Terchovej, služieb a diania. Do supermarketu LIDL či do dobrých reštaurácií alebo na zastávku autobusu to budete mať na skok.

Budete sa cítiť príjemne ako na chate

Drevený interiér apartmánu, altánok s krbom či ohnisko na grilovanie a varenie gulášu, veľký dvor s ovocnými stromami, minizáhradka s bylinkami a lesnými jahodami – to všetko vám umožní cítiť sa ako na chate.

Čo o nás povedali hostia?

Recenzie čerpáme z Booking.com

Tipy na výlety a informácie

Len pár minút od @apartmany_skalka sa nachádza rozhľadňa Terchovské srdce. Dnes sme tam vychytali skvelé podmienky. Mrazivo a slnečno. To najlepšie počasie na prechádzku ❄️🏔️☀️
.
.
.
.
.
.
#terchovskesrdce #terchova #prechadzka #apartmanyskalka#dnesfotim #dnescestujem
...

12 2

Otvorene ohnisko na dvore na tradicne opekanie .
.
.
.
.
.
#apartmanyskalka #terchova #malafatra #ubytovanie #sunnyday #sunset #dinner #familydinner #familytime #dnescestujem #pension #dnesfotim #ubytovanienaslovensku #slovensko #123ubytovanie #apartman #leto #penzion #slovakia #weekend #opekacka #ohen #ubytovanievterchovej #ubytovanieterchova
...

19 0

.
.
.
.
.
#apartmany #aparymanyskalka #dnescestujem #dovolenkavterchovej
...

8 0